BESTICK, 38 st, silver, modell Engelsk snäck, bla Christian Hammer, Stockholm, 1800-tal. Tot vikt ca 2103g.

17 matgafflar, 6 matknivar, 10 matskedar, 5 bordsskedar. Knivblad i rostfritt stål.

Bruksslitage. Repor. Vissa gafflar skeva. Vapengravyr. Knivar ej vägda.

Lähtöhinta
8 000 SEK