Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

BESTICK, 38 st, silver, modell Engelsk snäck, bla Christian Hammer, Stockholm, 1800-tal. Tot vikt ca 2103g.

17 matgafflar, 6 matknivar, 10 matskedar, 5 bordsskedar. Knivblad i rostfritt stål.

Bruksslitage. Repor. Vissa gafflar skeva. Vapengravyr. Knivar ej vägda.

Lähtöhinta
8 000 SEK