BOK, Marc Chagall, innehållande 2 färglitografier.

"Glasmalereien für Jerusalem". Utgiven av André Sauret, 1962. 34 x 26.

Mindre bruksslitage. Skyddsomslag i plast med mindre skador.

Lähtöhinta
4 000 SEK