Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

TOILETTI-SETTI, posliinia, koristelu Hilkka-Liisa Ahola, Arabia 1900-luvun puoliväli.

Malli Venus HLA 117, sign.
Kolme kannellista purkkia sekä peili.
K 6-19,5. Halk. 17.

Kulumaa, krakelointia, peililasi vaurioitunut.

Lähtöhinta
120 EUR