TOILETTI-SETTI, posliinia, koristelu Hilkka-Liisa Ahola, Arabia 1900-luvun puoliväli.

Malli Venus HLA 117, sign.
Kolme kannellista purkkia sekä peili.
K 6-19,5. Halk. 17.

Kulumaa, krakelointia, peililasi vaurioitunut.

Lähtöhinta
120 EUR