TOALETTBORD, funkis, 1930/40-tal.

Lackerad. 2 lådor i sargen med med ovanliggande spegel. L 96, b 40, h 66.

Slitage, repor, anlöpningar.

Muut tiedot

Total höjd 106.

Lähtöhinta
3 000 SEK