VASER, 2 st, stengods, Berndt Friberg, Gustavsbergs studio. H 8-9,5.

Grön och turkos glasyr. Grön vas signerad Friberg 1978 och med Gustavsbergs studiohand. Turkos vas signerad Friberg.

Smärre repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK