SKRIVBORDSLAMPA, 1950-tal.

SKRIVBORDSLAMPA, 1950-tal.

Grönmålad metall. Ljusarm i mässing. H 28.

Bruksslitage. Smärre märken och repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 200 SEK