311832

DAMARMBANDSUR, 14 k, Darling, 1900-talets mitt.

Urtavla av pärlemo. Armband i gulddouble. Diam 2,1.

Smärre repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 000 SEK