NATTDUKSBORD, ett par, art deco, 1930/40-tal.

Fanérad i flammig björk, mörkbetsad. Glasskiva. Främre lucka döljandes fackinredning samt låda. L 54, b 38, h 51.

Fanérskador, fanérresningar, repor, märken, nagg.

Lähtöhinta
2 500 SEK