LJUSSTAKAR, 2 par, silver, Eric Löfman, MGAB, Uppsala 1960/70-tal.

Snarlika. Tjock rund botten, fylld fot. H 10,5-11,5.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK