BYARUM, bänk, sent 1900-tal.

BYARUM, bänk, sent 1900-tal.

Gavlar i aluminium samt sits i trä. L 118.

Senare bemålad. Slitage, torrsprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK