312266

HERRARMBANDSUR, med länk 18k guld, Certina, 1970-tal. Tot vikt 52g.

Manuell, silverfärgad urtavla med streckad index, plexiglas, diam 3,5. Korridorlänk, sv imp stpl, l 17-18,5.

Ej funktionstestad. Slitage. Smärre repor. Gåvogravyr.

Lähtöhinta
6 000 SEK