BRUDKRONA, förgyllt silver, AÖG Stockholm 1936. Vikt 112 g.

Med gröna, vita och röda fasettslipade stenar. Med hål för fäste. Bottens diam 6. H 8.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK