ARKIVSKÅP, Rosengrens, Göteborg, 1920/30-tal.

Plåt. Tolv lådvarv. Etikettmärkt.
L 106, b 74, h 85.

Bruksslitage, repor, färgbortfall.

Lähtöhinta
3 000 SEK