SKÅL, silver, Carlman, Stockholm 1903. Vikt 459g.

Rund, konturerad kant med dekor av liljor, invändigt förgylld. H 9 diam 22.

Slitage. Bristning på kant.

Lähtöhinta
2 500 SEK