FIGURINER, 3 st, porslin, Lladro, Spanien, 1900-talets andra hälft.

Liten pojke i nattskjorta. Flicka i nattskjorta samt Harlekin figur. Märkta "Lladro Spain". H 13-36.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK