SOLFJÄDRAR, 12 st, Sydostasien, 1900-talets första hälft.

Skaft av trä samt ben. Rispapper, en i tyg. Två fodral medföljer.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Lähtöhinta
1 500 SEK