PARTI SILVER, 10 st, silver, bland annat BEFA Guld & Silverfabrik AB. Vikt 452g.

Diverse pokaler. Delvis invändigt förgyllda. En Sterling.
H 11,5-4,5.

Slitage. Smärre märken och repor. Prisgravyrer.

Lähtöhinta
2 500 SEK