FÅTÖLJ, "Farmor", Carl Malmsten, Sjögren, Tranås, 1900-talets mitt.

Grön plyschklädsel, klädda knappar i rygg, nackkudde, brickmärkt.

Slitage. Stoppning skadad i rygg. Mindre fläckar. Band ställvis loss.

Lähtöhinta
5 000 SEK