Olof Arborelius

(Ruotsi, 1842-1915)
Olof Arborelius
(Ruotsi, 1842-1915)

OLOF ARBORELIUS, olja på papper, monogramsign.

Landskapsmotiv från Dalarna. 11x36,5.

Uppfodrad på pannå. Fläckar, ytsmuts, något gulnad.

Lähtöhinta
2 000 SEK