314625

BORDSPENDYL. Louis XVI-stil. 1800-talets andra hälft. POTIER A ROUTER.

Förgylld, pendyl och nyckel finns, krönt av porträtt i medaljong, akantusblad, blommor och genombrutet gallerverk mm. L 28, b 11, h 31.

Ej funktionstestad, smärre ytslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK