314697

SKJORTKNAPPAR, 2+2 st, silver, Wiwen Nilsson, Lund 1940-tal. Vikt tot 5 g.

Ett par runda diam ca 1, ett par hexagonala ca 1.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK