PARTI SILVER, 7 delar, Asien, 1800/1900-tal. Tot vikt 331g.

Ekipage, båtar och pagod. Utländska stämplar. 12-50,5, h 10-4.

Bruksslitage. Vikt inkl träsockeln.

Lähtöhinta
2 000 SEK