PARTI SILVER, 5 delar, bland annat IGS, Köpenhamn. 1800/1900-tal. Tot vikt 163g.

Importstämplar.
Strösked, såsslev med svart trähandtag, tesil samt sockertänger. En sockertång samt tesil märkt silverhalt 830.
L 19,5-9.

Bruksslitage. Smärre märken och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK