SOFFA, Arne Vodder, Fritz Hansen, 1900-talets andra hälft.

Tresits. Klädd i svart skinn, lösa stoppade dynor. Svartlackerade metallben. L 205.

Slitage och repor i skinnet. Något illaluktande soffbotten.

Lähtöhinta
6 000 SEK