LJUSKRONA, mässing, 1900-tal.

LJUSKRONA, mässing, 1900-tal.

6 ljusarmar för 12 ljus. Klot som avslutning. H 80.

Bruksslitage. Smärre märken och repor, intryckningar. Möjligen kompletterad överdel och lagad.

Lähtöhinta
3 000 SEK