LÅDFACK, Listers Silke, Lister & Co, Ltd, Bedford, England, 1800-talets senare del.

Övre del med 20 lådor med fackinredning. Nedre del med skåpslucka, bakomliggande hyllredning. L 42, B 41, H 183.

Bruksslitage. Sliten lackering. Lösa delar. Glas borta.

Lähtöhinta
3 000 SEK