BOKHYLLA, 3 sektioner, 1960-tal.

Teak. 2 underdelar med skåpsluckor och bakomliggande hyllplan. Mellandel med 3 lådor. Beslag av mässing. Underdelar klädda med svart galon. Hyllplan av teak. L 250. B 41. H 180.

1 hyllplan saknas. Repor. Slagmärken.

Lähtöhinta
3 000 SEK