315825

SKRIVBORDSUTENSILIER, 8 del, 1900-talets första hälft.

Bl a mässing. Bläckställ, 4 sigill, brevpress, brevvåg samt 1 par ljusstakar. Ljusstakarnas H 28.

Bläckhorn med smärre nagg. Repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK