316150

RINGAR OCH ÖRHÄNGEN, 2+2 par, 18k guld med vit sten och pärlor. Tot vikt 9,8g.

Ringar med rektangulär vit sten och ring med blå och två vita briljantslipade stenar, st 16,75/52,5 resp 17,75/55,5. Örhängen i form av kulor och klockor med pärlor, båda med stift. L 1,7 resp diam 0,5.

Bruksslitage. Nagg på stenar.

Lähtöhinta
1 500 SEK