STILBYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt.

Fanerad med mahogny. 2 lådor. Listverk av mässing. Profilerad marmorskiva. L 82. B 40. H 70.

Smärre repor i fanér. Mindre slagmärken.

Lähtöhinta
1 500 SEK