Okänd konstnär 1900-tal

Okänd konstnär 1900-tal

OKÄND KONSTNÄR, skulptur, brons, ej signerad, omkring 1900.

Same på skidor, träsockel. H 23 (inkl träsockel).

Skada på stav. Slitage på sockel.

Lähtöhinta
3 000 SEK