Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

MATSERVIS, 57 del, porslin, Pompadour, Rosenthal.

Dekor av rosor. Omfattande 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 entréassietter, 12 mindre assietter, 5 uppläggningsfat, bringare, såsskål, 2 karotter. Mattallrikens D 26.

Obetydliga repor och slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK