BOKVERK, 2 vol, "Tapisseries a Figures des XVI et XVII siècles.." av John Böttiger, Stockholm 1928.

Halvfranska skinnband med upphöjda ryggbind, präglad och förgylld dekor. Märkta NB Anderssons Bokb AB 1929.

Slitage, ej genomgångna.

Lähtöhinta
2 000 SEK