MATTA, 1900-tal, ca 276x179.

MATTA, 1900-tal, ca 276x179.

Korsstygnbroderi. Nyklassiskt stil, stuckatur- och blommönster.

Lättare bruksslitage. Bakstycke i bomull. Fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK