KOMMOD, sekelskiftet 1900.

KOMMOD, sekelskiftet 1900.

Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. 1 låda. 1 dörr. Uppfällbar skiva med plåtinsats. L 64. B 42. H 79.

Slagmärken. Repor. Fuktfläckar. Fanerskador. 1 listbit saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK