Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SKÅP, rokoko, 1700-tal.

SKÅP, rokoko, 1700-tal.

Ek. Beslag av mässing. Underdel med 3 lådor och svängd front. Svängt krön. L 125. B 51. H 207. Nyckel finns.

Något solblekt. Slagmärken. Repor. Sprickor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK