RITNINGSSKÅP, plåt, 1900-talets mitt.

Grå- och blålackerade. Ritningsskåp för horisontell förvaring av ritningar i A1 storlek. 15 lådor. L 95, B 67, H 73.

Slitage. Nycklar saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK