BOKSKÅP, empirestil, 1900-talets slut.

Gråmålat. Spröjsad glasdörr. Två lådor, mässingsbeslag. L 80, B 38, H 224. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK