GLASSERVIS, 86 delar, 1900-talets första hälft.

2 karaffer, h 18, 16 st rödvinsglas, 19 st vitvinsglas, 18 st snappsglas, 13 st, champagneglas, 18 st seltersglas.

Bruksslitage samt nagg.

Lähtöhinta
6 000 SEK