318333

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil. 1930-tal.

Förgylld och bronserad. Urhuset uppburet på pelare. Genombrutet krön med bandrosett. H 63. Pendel och nyckel finns. Nyckel finns.

Slitage. Nagg. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK