318534

RING OCH SLIPSNÅL, 18 k guld. Tot vikt ca 4 g.

Ring med fasetterad bergkristall. Ringstrlk 16,5/52. Slipsnål L 5,5.

Sten med repor och slitage. Ringskena något sned.

Lähtöhinta
1 000 SEK