SERVERINGSVAGNAR, 3 st, Louis XVI stil, troligen Frankrike 1900-talets första hälft.

Stomme i mässing, brickor i glas och stomme i genombruten mässing. Avtagbar brickor. Kopplade ben. På hjul. L 42-55, B 31-42, H 41-57.

Anlupet. Slitage. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK