TRÄDGÅRDSMÖBLER, 5 delar, 1900-talets början.

Stomme i metall. Målade gröna ribbor. 4 st karmstolar samt soffa, L 109.

Bruksslitage. Märken och repor. Anlupet. Färgslitage. En stol sned i stommen. Går ej att fälla ihop.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift gåva till en arkitekt från Tore Wretman.

Lähtöhinta
7 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

1096. A blue and white lotus dish, Qing dynasty, Kangxi (1662-1722).
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
13 000

tarjouksesi
12 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
13 000 SEK