PARTI SILVER, 6 delar, bla Rey Urban, 1900-tal.Tot vikt 364g.

Ett par saltkar med två skedar CGH, bägare CGH, vas Rey Urban, brödkorg. H 1,5-14.

Slitage, enstaka smärre buckla. Bägaren med namngravyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK