319433

KLACKRING, 18 k guld, med svart onyx. Tot vikt 6 g.

Ringskena med ornamenterat mönster. Ringstrlk 22,5/67.

Mindre repor. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK