Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Georgina Martha de L'Aubinière

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1848-1930)

GEORGINA MARTHA DE L´AUBINIERE, olja på duk, sign och dat 1895.

Parklandskap med vattendrag. 49 x 75.

Några färgbortfall. Något krackelerad.

Lähtöhinta
2 000 SEK