Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Josef Jonas

(Itävalta, 1805-1863)
Josef Jonas
(Itävalta, 1805-1863)

JOSEF JONAS, olja på duk, sign och otydl dat.

Dophögtid. 48 x 68.

Smärre krackelyr.

Lähtöhinta
4 000 SEK