BYRÅ, England, 1900-talets första hälft.

Idegran, metallbeslag. Fyra lådor samt utdragbar skrivskiva. L 60, b 39, h 68.

Fuktfläckar, fanérskador samt bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK