YTTERFODER, flintgods, Spanien 1960/70-tal.

Vitglaserat. Reliefdekor av Bacchusansikte och druvor. Diam 31, h 31.

Slitage, naggar, krackelyr, glasyrsprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK